MERCURY COMPUTER

Kim jesteśmy?

MERCURY COMPUTER to zgrany zespół ludzi całkowicie oddanych temu, co robią. Ludzi młodych duchem, z zapałem do pracy, zaprzyjaźnionych ze sobą, a jednocześnie doświadczonych w tym, czym się zajmują. Jesteśmy szczerzy i otwarci dla wszystkich naszych klientów i wszystkim z równą ochotą pomagamy.

Co robimy?

Ciężko pracujemy, aby nasi Klienci nie musieli martwić się o swój sprzęt. Działamy z wyprzedzeniem, działamy w tle. Rozmawiamy, doradzamy. Ciągle się uczymy, szkolimy i rozwijamy naszą wiedzę – po to, żeby sprawniej i lepiej działać. Trzymamy kciuki i cieszymy się z rozwoju naszych podopiecznych.

Dbamy o to, aby Klienci mogli się skupiać na swojej działalności. Udowadniamy na co dzień, że nawet małe firmy mogą być obsługiwane błyskawicznie i profesjonalnie. Potrafimy zadbać o komputery i serwery Klientów.

Wykonujemy instalacje sieci teleinformatycznych, administrujemy serwerami, prowadzimy pomoc techniczną w zakresie programów księgowych i magazynowych.

Nasz cel

Wszystkie nasze działania są podporządkowane pełnej satysfakcji Klientów. Jesteśmy w stanie w całości przejąć problemy związane z zapewnieniem ciągłości pracy zarówno komputerów, jak i wszelkich urządzeń peryferyjnych w firmie. Każdy użytkownik komputera jest przez nas traktowany z jednakową starannością i dbałością o komfort pracy.